akce na měsíc květen 2024

Akce pořádané DDM Tábor na měsíc KVĚTEN 2024
sobota 4. 5. 2024 od 9:00 hodin na plaveckém stadionu v Táboře
Česká liga mládeže v ploutvovém plavání
2. kolo jen pro SČP PP

pondělí 6. 5. 2024 v 8:00 hod. na stadionu Viktoria v Táboře
FOTBAL - McDonald`s Cup I. "A"
kategorie: žáci 1. stupně ZŠ, 1. - 3. třída, ve spolupráci s AŠSK Tábor a učiteli TV

čtvrtek 9. 5. 2024 v 8:00 hod. na stadionu Viktoria v Táboře
FOTBAL - McDonald`s Cup II. "B"
kategorie: žáci 1. stupně ZŠ, 4. + 5. třída, ve spolupráci s AŠSK Tábor a učiteli TV

pátek 10. 5. 2024 v 8:00 hodin na atletickém stadionu Míru v Táboře
Okresní kolo - Pohár rozhlasu
- kategorie: žáci a žákyně II. stupně základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií
- ve spolupráci s AŠSK Tábor, Českým atletickým svazem a učiteli TV

úterý 14. 5. 2024 od 16:00 v budově DDM Tábor, Tržní náměstí 346
Vernisáž výstavy: Červen – měsíc myslivosti a ochrany přírody
Výstava bude otevřena pro veřejnost do čtvrtka 23. května 2024 v budově DDM Tábor.
Pořádá ČMMJ- Okresní myslivecký spolek Tábor ve spolupráci s DDM Tábor

sobota 18. 5. 2024 od 9:00 hodin do 15.00 hod. jídelna ZŠ Školní 293, Bechyně (vstup od družiny)
Májový víceboj v deskových hrách
Budou se hrát 4 zábavné deskové hry, které zvládnou děti od 8 let, s  sebou svačinu.
Informace, registrace: deskovkybechyne@seznam.cz
Odkaz na klub: https://www.facebook.com/DeskohraniSkolaBechyne/

pondělí 20. 5. 2024 v 9:00 hodin na atletickém stadionu Míru v Táboře
Okresní kolo - Atletický čtyřboj
- ve spolupráci s AŠSK Tábor, Českým atletickým svazem a učiteli TV

úterý 21. 5. 2024 v 8:00 hod. na dětském dopravním hřišti v Táboře u Sladovny, Šafaříkova ulice
Okresní kolo - Dopravní soutěž mladých cyklistů
- pro žáky základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií (10-16let)
- ve spolupráci s Aktivem Besipu
- akce se koná za finanční podpory Jihočeského kraje v Českých Budějovicích

středa 22. 5. 2024 od 9:00 hodin na atletickém stadionu Míru v Táboře
Krajské kolo - Pohár rozhlasu
- ve spolupráci s AŠSK Tábor, Česká atletický svaz a učiteli TV

sobota 25. 5. 2024 od 9:00 hodin v budově DDM Tábor, Tržní náměstí 346
Tvořivá dílna – malba na tričko
Cena: 70,- Kč na účastníka, pro členy kroužků DDM Tábor 50,- Kč,
Sebou bílé (světlé) tričko, přezůvky a tvořivou náladu.
Na akci je nutné se předem přihlásit na stránkách www.ddmtabor.cz do 20. 5. 2024

sobota 25. 5. 2024 od 8:30 hod. na letním táboře Palcát v Plané nad Lužnicí
Okresní kolo soutěže „O zlatou srnčí trofej“
soutěž je určena jak pro jednotlivce tak členy přírodovědných kroužků, pořádá ČMMJ - Okresní myslivecký spolek Tábor ve spolupráci s DDM Tábor